بازسازی

بازسازی منزل

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
خانه محلی برای دور شدن از دغدغه ها و مشغله های زندگیست، برای همین باید راحت ایمن و از نظر ساکنان خود زیبا باشد! همه ی ما دوست داریم در منزلی نو زندگی کنیم ولی همیشه بهترین گزینه تعویض آن نیست و گاهی نه فقط فرسودگی خانه مخلّ‌ راحتی ما میشود بلکه تغییر سلیقه، نیاز و سبک زندگی ما را به فکر راه حلی اقتصادی یعنی بازسازی منزل به جای خرید خانه ای نو می‌اندازد. پیش از بازسازی منزل باید مراحل آن را به طور خلاصه به یاد داشته باشید:

بازسازی منزل


طراحی و برنامه ریزی
قبل از طراحی لیست بایدها و نباید های منزل ایده آل خود را بنویسید.با مهندس مشاور صحبت کرده و طراحی را به آن ها بسپارید، آن ها خانه ی جدید شما را به صورت کاملا واقعی و اجرایی به صورت نقشه، عکس و فیلم به شما نشان میدهند و اگر طبق نظر شما باشند به مراحل بعدی یعنی برنامه ریزی ، تهیه مجوزهای لازم و خرید مصالح و وسایل مورد نیاز میرویم در غیر این صورت در مرحله طراحی مجددا تصمیمات جدید اعمال میشود. بعد از همه ی این مراحل حال میتوانیم به سراغ مرحله اجرا برویم.
 
بام، پی، سقف، تاسیسات، عایق، پنجره
بازسازی باید در موقعیتی صورت گیرد که از استحکام ساختمان مطمئن باشیم برای همین در صورت نیاز ابتدا باید بام و سقف ها را بازسازی، پی تعمیر، نشتی آب برطرف، چهارچوب پنجره ها تعویض وعایق ها ترمیم یا دوباره انجام شود. این نقاط اصلی و گسترده بر دیگر قسمت ها تاثیر میگذارند و سلامت آن ها به کاهش هزینه و نیرو کمک میکند و خرابی آن ها، عملیات مراحل بعدی بازسازی منزل شما را تهدید میکند.

تخریب
تخریب قسمت هایی که در طراحی جایگزین خواهد شد. این کار باید با دقت صورت گیرد زیرا ممکن است به کارگران و پی ساختمان آسیب بزند.

دیوارکشی
ساخت دیوارهای جدید گچی یا استفاده از پنل های پیش ساخته و نصب چهارچوب در و پنجره ها روی آن 

برق کشی و لوله کشی های جدید، داکت های تهویه مطبوع
جای خدمات حیاتی مثل برق و لوله های گاز، آب و فاضلاب پیش از این باز شده و همه ی مراحل توسط بازرس و ناظر تاسیسات چک شده و در دیوار و سقف ها نصب میشوند.

عایق
درصورت نیاز دیوارها عایق حرارتی و برودتی میشوند.در سقف ویلاها نیز گاهی لازم است از عایق فایبرگلاس استفاده شود.

در و پنجره ها
امروزه کیفیت، بدون تخریب بودن و سرعت نصب پنجره های UPVC استفاده از پنجره های قدیمی که نیاز بود در ابتدای بازسازی نصب شوند را به حداقل رسانده است. لنگه درها نیز در این مرحله نصب میشوند.

کفپوش و کابینت ها

اجرای کفپوش و کاشی هایی که با حضور کارفرما تهیه شده. در مواقعی که سطح اولیه دارای پستی و بلندی قابل توجه است, پیش از اجرا باید زیرسازی صورت گیرد. کابینت ها که قبلا تهیه و ساخته شده در محل نصب میشوند.

نقاشی سقف ودیوار و یا کاغذ دیواری
نقاشی و کاغذ دیواری باید آخرین مرحله انجام شود تا سطوح آسیب نبینند.
 
شرکت آتیه طراحان با کادری مجرب در راستای بازسازی خانه های قدیمی ایرانی و ویلاهای قدیمی،کارهای زیادی انجام داده است برای بازدید از نمونه کارهای قبل و بعد می توانید به صفحه عکس قبل و بعد خانه بازسازی شده مراجعه نمایید
بازسازی منزل

بازسازی منزلبا طراحی دقیق قبل از اجرا

پس از همه ی این مراحل به سراغ نصب جزییات یعنی کلید و پریزها، شیرآلات و ... میرویم.

بازسازی آپارتمان

با کم ترین هزینه

بازسازی خانه های کلنگی

در کم ترین زمان

طراحی دکوراسیون داخلی

با بهترین متریال

تماس با ما

برای مشاوره با اتیه طراحان ایرانیان با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید
021-22862046

مطالب مرتبط